Monter konstrukcji stalowych

Dodano: 5 dni 20 godzin temu  |  Wyświetleń: 20  |  Udostępnij tę ofertę pracy na
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Stanowisko:
Pracownik fizyczny
Forma rekrutacji:
Rekrutacja tradycyjna

Zakres obowiązków:

  • montaż gotowych produktów: odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej
  • praca w delegacjach w Polsce i stacjonarnie w Krakowie
  • dbałość o poprawną eksploatację elektronarzędzi

Wymagania:

  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • przestrzeganie zasad BHP
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziana:

  • znajomość rysunku technicznego
  • spawanie metoda TIG i MAG
  • doświadczenie w pracach montażowych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie
  • niezbędne narzędzia i odzież ochronną
  • atmosferę współpracy i wsparcie kierownika działu
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe benefity z okazji świąt
  • pracodawca gwarantuje zakwaterowanie i dojazd
  • możliwość przyuczenia do zawodu
ID ogłoszenia: 4769
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości