MONTER hal namiotowych

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 18
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Wymagania:
Doświadczenie zawodowe
Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się montażem hal namiotowych na terenie całej Polski i za granicą.

Poszukujemy ludzi na stanowisko : MONTER HAL NAMIOTOWYCH

Opis stanowiska:

- montaż i demontaż hal namiotowych

- praca w terenie ( polska i zagranica )

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

- możliwości rozwoju zawodowego

- praca od poniedziałku do piątku ( bardzo rzadko weekendy )

Wymagania:

- Punktualność

- Obowiązkowość

- Umiejętność pracy w zespole

- Doświadczenie przy montażu hal namiotowych lub na podobnym stanowisku - mile widziane.

- Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych(Manitou) - mile widziane ( nie konieczne )

- Paszport - mile widziany

Masz jakieś dodatkowe pytania ? - skontaktuj się z Nami chętnie odpowiemy na nie.

Więcej informacji dostępnych pod wskazanym numerem telefonu podanym w ogłoszeniu .