Kierowca kat.B

Dodano: 2 tygodnie 1 dzień temu  |  Wyświetleń: 16
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta - firmy zajmującej się realizacją projektów mebli i wnętrz - poszukujemy pracownika na stanowisko:

KIEROWCA KAT.B

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:
-transport towaru,
-rozładunek towaru u klienta(do pierwszych drzwi),
-dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
-dbanie o stan techniczny pojazdu.

Wymagania:
-prawo jazdy kat. B,
-doświadczenie w prowadzenie tego typu pojazdów – mile widziane
-obsługa skanera
-uporządkowanie,
-umiejętność szybkiego uczenia się,
-zaangażowanie i uczciwość,
-komunikatywność,
-punktualność,
-dyspozycyjność (czasem trasy są dłuższe – dzień pracy może trwać nawet 12h)

Oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową
-stabilne wynagrodzenie - 3.500 pln netto na start
-dodatki za „eko jazdę”, elektrośmieci itp.
-możliwość przejęcia przez klienta po 3 msc pracy

Osoby zainteresowane proszone są o aplikowanie lub kontakt pod numerem telefonu: 577 771 201

Prosimy o załączenie klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."
Informujemy, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4.
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.
3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.
Oferta od firmy
"DURING POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miasto:
Region:
NIP:
5213671844
  • Company.pl - firmy i usługi
  • Offer.pl - bezpłatne ogłoszenia nieruchomości