Doradca Klienta - Netia S.A.

Dodano: 5 dni 10 godzin temu  |  Wyświetleń: 13
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat
Jeśli chcesz spełniać swoje marzenia, a wynagrodzenie jest dla Ciebie ważne - zapraszamy do naszego świata sprzedaży! Zrealizuj z nami swoje marzenia razem!

To oferujemy:

Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie, lub umowa agencyjna)
Elastyczne godziny pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie, wysokie prowizje i bonusy miesięczne - najwyższe zarobki w branży – Sky is the limit
Zarabiasz także w czasie COVID
Przyjazną atmosferę pracy w pełnym energii zespole
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Zapewniamy Ci niezbędne narzędzia - telefon oraz dostęp do floty samochodowej
Wszystko w Twoich rękach – Twoje zaangażowanie będzie wprost proporcjonalne do wynagrodzenia

Twój zakres obowiązków:

Prezentowanie oferty handlowej szytej na marę, dopasowanej do Klienta i jego potrzeb
Aktywne działanie w terenie i pozyskiwanie Klientów w systemie D2D
Realizacja planu sprzedaży
Monitorowanie działań konkurencji